SPA MEKANİK TESİSAT

Deneyim ve bilgi birikimiyle günden güne büyüyen SPA, gelişmiş teknolojik ürünleri kullanarak çözüm ortağınız olmak için çalışmaktadır.

Bize Ulaşın

Güvenilir

Kalite, mühendislik prensipleri ve verdiğimiz sözler vazgeçilmezlerimizin başında gelmektedir. Bizim için bir şirket ancak taahhütlerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirirse ciddi bir şirkettir.

İSG Politikamız

İş sağlığı ve güvenliği, işyerlerindeki çalışma sürecinin yürütülmesi sırasında sağlığa zarar verebilecek koşullardan korunmak, oluşabilecek hasarların önüne geçmeye yönelik yapılan çalışmalar olarak tanımlanabilir. Yapılan işçi sağlığı ve iş güvenliği çalışmalarının amaçları; çalışanları korumak, üretim güvenliğini sağlamak ve işletme güvenliğini sağlamaktır.

ISO 9001

Sektörde kalıcılığı hedefleyen SPA, adını kaliteyle özdeşleştirmek için toplam kalite yönetimini şirket felsefesi haline getirmeyi amaçlamış ve bu yöndeki belgelendirme çalışmalarını 2013 yılında tamamlayarak ‘ISO 9001 Kalite Belgesine’ sahip olmuştur.

Çevre Politikamız

İşte SPA bu koşulları minimize ederek enerji tasarrufu sağlayıcı ve çevreye duyarı projeleriyle insan yaşamını kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda özellikle son iki yıldır ‘yenilenebilir enerji kaynakları’ konusunda çalışmalarda bulunmaktayız.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Sanayi Tesisleri

Otel,İş Merkezleri ve Alışveriş Tesisleri

Konut,Villa ve Sosyal Tesisler

Altyapı Tesisleri

Arıtma Sistemleri

Hastane ve Ameliyathaneler

SPA MEKANİK

Deneyim ve bilgi birikimiyle günden güne büyüyen SPA, gelişmiş teknolojik ürünleri kullanarak çözüm ortağınız olmak için çalışmaktadır.